W związku z organizowanym piknikiem rodzinnym w szkole w dniu 10.06.2018r., Rada Rodziców zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach. Planowanych jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, a bez waszej pomocy nie uda nam się tego zorganizować!
Każdy uczeń z naszej szkoły otrzyma karnet na darmowy poczęstunek
W szczególności potrzebujemy pomocy w:
- Zgromadzeniu fantów do loterii (rzeczy, które w każdym domu zbywają, np. Filiżanki, książki, nowe zabawki itp.)
Wsparcia finansowego lub pozyskania sponsorów na zakup kiełbasy do grilla, zapiekanek, napojów, lodów, pieczywa, naczyń jednorazowych itp.
- W przygotowaniu stoisk i ich obsługi.
Cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci: wyjazdy okolicznościowe dzieci (chóru, strzelców itp.), nagrody w konkursach, nagrody za osiągnięcia szkolne, imprezy szkolne (dyskoteki, dzień dziecka, tłusty czwartek, mikołajki itp.)
Każda złotówka zostanie przeznaczona wyłącznie na Nasze Dzieci!

Wstępny plan pikniku rodzinnego:
1. Animatorki dla dzieci: zumba i zabawy
2. Malowanie twarzy i stylizacja fryzur
3.Pokazy Straży Pożarnej, Policji i Straży Granicznej
4. Występy artystyczne dzieci i młodzieży z naszej szkoły
5. Strzelcy - Pokaz musztry
6. Przejażdżki motocyklowe
7. Zawody sportowe dla rodzin
8. Loteria fantowa
9. Kiermasz prac wykonanych przez dzieci z naszej szkoły
10. Gastronomia: grill, domowe ciasta, zapiekanki, napoje, słodycze, lody, kawa herbata itp.