Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z naszej szkoły na obóz sportowo - rekreacyjny w Krasnobrodzie.

Wyjazdy na obozy sportowe stanowią ważny krok na drodze do nauki samodzielności, odpowiedzialności oraz zdobywania dojrzałości przez nasze dzieci.
Ciągłe towarzystwo rówieśników w połączeniu z bogatym programem obozu sprawiają, że młodzi uczestnicy nie mają czasu zatęsknić za rodziną, nabywając przy tym pewności siebie w pozadomowym środowisku.

Pobyt z dala od rodziców w warunkach obozowych pozwala również na nabieranie umiejętności przydatnych na przestrzeni całego życia, takich jak wczesne, samodzielne wstawanie, punktualność, sprzątanie po sobie, gospodarowanie pieniędzmi czy wreszcie aklimatyzacja w nowym miejscu.

Informacje o obozie i zapisy: Magdalena Łazarów te. 604 136 337