21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Samorząd Uczniowski poprosił z tej okazji zespoły klasowe o przygotowanie na godzinach wychowawczych plakatów promujących życzliwość na co dzień, które każda klasa powiesiła następnie na drzwiach swoich klasopracowni. Była to tez okazja do rozmów na temat dobra i pomocy drugiemu człowiekowi.  Szkolny Klub Mediatora zorganizował zabawę na przerwach „Polowanie na życzliwe cytaty”, wcześniej rozwieszając na terenie całej szkoły chmurki z sentencjami dotyczącymi życzliwości. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów i mamy nadzieję, ze hasła, które skrupulatnie notowali na swoich kartkach na trwałe zapiszą się w ich pamięci. Ostatnim elementem tego dnia była możliwość przygotowana przez Szkolny Klub Wolontariatu – Fotoramka z życzliwym  krasnalem. Za możliwość zrobienia sobie w niej zdjęcia pobierana była opłata – 1 zł z przeznaczeniem na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Członkowie SKW pojawili się również na wywiadówce zachęcając rodziców do wzięcia udziału w tej akcji.
Mamy nadzieję, że cała społeczność naszej szkoły mile spędziła ten dzień a życzliwość, uśmiech i dobre słowo towarzyszyć nam będą już zawsze, a nie tylko w tym jednym szczególnym dniu.