Trofeum, Osiągnięcie, Nagroda, Puchar  W dniu 5.04.2024 r. w Bratkowicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w drużynowych biegach przełajowych. Do zawodów przystąpiły reprezentacje szkół z całego Powiatu Rzeszowskiego. Ciepła wiosenna pogoda sprzyjała dużej frekwencji uczestników. Nasza szkoła rywalizaowała w trzech kategoriach: chłopców klas III- IV oraz kl. V-VI i dziewcząt kl. V - VI d.
     Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Drużyna chłopców z kl. IV w składzie: Julian Kaczmarek, Sebastian Pokrzywa, Adam Janik, Oskar Szymański, Dawid Kula i Brajan Furman zajęła II miejsce. II miejsce zajęła również drużyna dziewcząt występująca w składzie: Alicja Huszcza, Liliana Małek, Emilia Pokrzywa, Karolina Kowalska, Wiktoria Cyrek, Martyna Olech, Elena Olech. Drużyna chłopców z klas V-VI w składzie: Jakub Ozimek, Alan Pokrzywa, Michał Budzowski, Jakub Ożóg, Jakub Maczuga, Dominik Kawa w rywalizacji swojej kategorii wiekowej zajęła miejsce III.
Drużyny chłopców kl. IV oraz dziewcząt kl.V-VI jako wicemistrzowie Powiatu Rzeszowskiego wywalczyły awans do kolejnego etapu zawodów i będą reprezentować Powiat Rzeszowski oraz nasza szkołę w zawodach wojewódzkich.
Naszym młodym sportowcom życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za udane biegi w zawodach kolejnego szczebla!