Łyżwiarka Figurowa, Lodowisko    Wspaniała gra aktorska łyżwiarzy, inspirująca muzyka i liczne efekty specjalne- tego wszystkiego mogli doświadczyć nasi uczniowie z klas 1c, 3a, 3b oraz 4a podczas znakomitej rewii na lodzie.

Wszyscy z zachwytem oglądali lodową opowieść pt.: Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Młodzi widzowie z wielką uwagą obserwowali wydarzenia na lodowisku, wyszukane kostiumy i piękną scenografię, która towarzyszyła im przez cały spektakl. Duże wrażenie zrobiła również ruchoma scenografia np. poruszający się olbrzymi statek piracki.

Podczas przejazdu do Sanoka nasi uczniowie mogli podziwiać również piękne widoki budzącej się do życia wiosny. To była bardzo udana wycieczka. To spektakularne widowisko na długo pozostanie w naszej pamięci!